Sponzoři

Firma MARTIN VYSKOČIL STROJNÍ DÍLY A ZAŘÍZENÍ je stabilní společnost s třicetiletou tradicí ve strojírenské výrobě, zabývající se převážně kusovou a malo-sériovou výrobou z veškerých druhů materiálu a ocelí.


NÁŘADÍ VANĚK je rodinná firma v centru Prostějova zabývající se komplexními službami v oblasti prodeje, záručního i pozáručního servisu a půjčováním elektrického nářadí a strojů těch nejlepších světových firem. Společnost RADEK VANĚK PROSTĚJOV byla založena a nabízí Vám své služby již od roku 1993. Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje, záručního i pozáručního servisu a půjčování kvalitního elektrického nářadí, strojů a nástrojů. Fungujeme již na 3 místech Olomouckého kraje.


JOKVA, a.s. je soukromá obchodní firma navazující na desetiletou tradici značky JOKVA, jež byla založena v roce 1990 panem Josefem Kvapilem. 7. března 2001 byla tato soukromá firma transformována v akciovou společnost. Za dobu již více než 20. leté historie si firma vybudovala pevné místo na českém trhu v dodávkách kompletního materiálového zabezpečení pro inženýrské sítě. Sortiment JOKVA, a.s. nabízí kompletní dodávky materiálů pro stavby a opravy vodovodních, plynovodních a kanalizačních sítí. Poskytuje inovovaná řešení v oblastech rozvodů plynu, vody a kanalizace i v oborech protikorozní ochrany či odvodnění ploch. Stavebním firmám i soukromým osobám poskytuje odbornou a poradenskou činnost. V roce 2006 se stala společnost JOKVA, a.s. výhradním zástupcem společnosti SUPERLIT pro Český a Slovenský trh se sklolaminátovým potrubím. Snahou firmy je neustále zlepšovat své služby směrem k zákazníkům. Logickým výsledkem těchto snah je zřizování nových obchodních center v perspektivních regionech celé České republiky. V roce 2002 byla otevřena pobočka v Říčanech u Prahy, která si ve velmi krátké době vybudovala pevné místo v regionu Prahy a širokém okolí. Od roku 2003 je v provozu obchodní kancelář v Ostravě, která od listopadu 2004 přechází v plnohodnotnou pobočku firmy JOKVA, a.s. včetně skladových zásob a obchodního zázemí. Další pobočka byla uvedena do provozu v červenci 2004 v Brně, části Slatina. I zde lze najít kvalitní obchodní zázemí s obsáhlými skladovými zásobami. Od roku 2007 pobočka v Brně působí v nových prostorách na ul.Tuřanka 127. Jako poslední byly v roce 2016 otevřeny pobočky v Plzni a Hradci Králové. Všechny tyto snahy firmy JOKVA, a.s., zkvalitňovat své služby, jsou kladně přijímány jejími zákazníky a dodavateli a jsou také jistě pozitivním signálem pro další potencionální obchodní partnery. Firma je certifikovaná dle ČSN EN ISO 9001:2000.


Radek Zatloukal - STOLZA
Vyrábíme kvalitní nábytek v moderním i rustikálním stylu za použití tradičních výrobních postupů proveřených mnoha generacemi. Na vaše přání k vám přijedeme, zaměříme, nakreslíme v programu PRO 100, vyrobíme a namontujeme k vaší plné spokojenosti. Počátky činnosti společnosti sahají do roku 1992. Naše firma se nacházela v pronájmu na ulicích Tylova a Újezd a nyní sídlí ve vlastních prostorách na ulici Fanderlíkova 36, kde je zřízena nejen vlastní stolárna pro výrobu nábytku, ale i vzorková prodejna nábytku a dveří. STOLZA je česká firma, která se zabývá kompletní výrobou nábytku a dveří včetně zaměření, projektové dokumentace, dopravy a montáže.
Firma STOLZA v současnosti zaměstnává 10 zaměstnanců, díky kterým je schopna poskytovat kvalitní služby v oboru truhlářství.Společnost PV RECYKLACE s. r. o. působí v oblasti výkupu železa a barevných kovů, autovraků, demontáží výrobních a strojních zařízení s zpracování kovového odpadu pro jeho další opětovné využití v ocelárnách a slévárnách.


SV výrobní, s. r. o. 
Výrobní program společnosti SV výrobní je od začátku její existence postavený na kvalitním, technicky a technologicky variabilním vybavení, které umožňuje operativně reagovat na nejrůznější individuální požadavky zákazníků. Díky tomu může nabídnout velmi širokou škálu výroby pružin: kuželové pružiny pásové podle UIC 820 a UIC 823/evolutní pružiny/, šroubové pružiny, listové pružiny a pružící elementy. Naše pružiny se používají do nárazníků a táhel železničních vozidel, k odpružení kolejových, silničních vozidel a strojních součástí (drtiče, strojní nůžky, mlýny, výklopníky) a jako tlumiče rázů u vysokých pecí, výtahů, rozvodů potrubí.


LOŽISKA HANÁ s. r. o. - největší železářství v Prostějově
Společnost Ložiska Haná s. r. o. vznikla v březnu 2003 z předchozí firmy František Brázdil, která sídlila v areálu bývalého Agrostroje, na ploše 800m2. Díky postupnému nárůstu zákazníků a rozvíjení sortimentu zboží bylo nutné rozšířit skladové prostory, proto se firma přestěhovala do nových prostor o ploše 2500m2. V současné době se společnost nachází na Brněnské ulici v Prostějově, kde disponuje širokým sortimentem zboží. Firma se neustále rozvíjí jak počtem zaměstnanců, tak i rozšiřující se nabídkou sortimentu, nabízí široký výběr sortimentu pro domácnosti, živnostníky i firmy. V současné době má firma 14 zaměstnanců, a skladový sortiment čítá výše než 50 tisíc druhů zboží. Ložiska Haná s. r. o. má zavedený certifikovaný systém managementu jakosti dle normy ISO 9001:2015. 

Skupina RAVEN, kterou tvoří akciová společnost RAVEN s dceřinými společnostmi RAVEN CZ a. s., RAVEN PL Sp. z o.o. a RAVEN Hungary Kft., se svými 800 zaměstnanci v současnosti patří k nejdůležitějším prodejcům hutního materiálu v zemích Visegrádské čtyřky. Vznik skupiny dosahující ročního obratu 500 mil. €. Společnosti skupiny RAVEN jsou vyhledávaným dodavatelem i díky vysoké kvalitě, přijatelné ceně, spolehlivosti i službám, které poskytují moderně vybavená serviscentra. Základní filozofií skupiny RAVEN je poskytovat zákazníkům co nejširší sortiment hutního materiálu a neustále pokračovat v budování silné značky a pevných vztahů se svými zákazníky. Důkazem kvality poskytovaných služeb je získání několika certifikátů nejen za zavedení a udržování integrovaného systému řízení (ve smyslu ISO - kvalita, životní prostředí a bezpečnost práce), ale i certifikátu ochranné značky kvality a zlaté medaile SLOVAK GOLD za poskytování služeb v oblasti prodeje hutního materiálu s doplňkovými službami - výrobou hutních polotovarů a dopravou na místo určení. Společnost je také certifikována pro procesy svařování dle nejdůležitějších svářečských norem STN EN ISO 3834-2: 2006 a STN EN 1090-2: 2019 stupeň EXC3.
FERAMU s.r.o. Počátek společnosti FERAMU spadá do první čtvrtiny roku 2016. Vznikla oddělením činnosti CNC obrábění od společnosti Laser Technology s.r.o., podniku, který si již řadu let drží vysokou úroveň služeb v oblasti kovovýroby. Strojní obrábění je nejrozsáhlejší částí strojírenské výroby a jeho vývoj v oblasti výrobních strojů je z velké části dán využitím výpočetní techniky. Jako pružná, technologicky velmi dobře vybavená výrobní společnost držíme s tímto vývojem krok a proto svým zákazníkům nabízíme zpracování zakázky na nových a moderních CNC obráběcích strojích, které jsou schopny vyrábět jak malé, tak střední i velké série. Oproti klasickým obráběcím technologiím poskytujeme nesrovnatelnou produktivitu a přesnost výroby za výborné ceny. Ve výrobních prostorách naší společnosti nabízíme služby v oblasti CNC obrábění ocelí (třídy 11, 12, 14, 15), nerezových ocelí (třídy 17), nástrojových ocelí (třídy 19), mosazi, duralu, hliníku, mědi a plastů:
- CNC řezání;
- CNC soustružení;
- CNC frézování;
- CNC broušení (hrotová bruska, segmentová bruska).Aktuální články
SIDA Cup 2024: Púchov ani jednou neprohrál, Prostějov bere bronz

Uplynulý dubnový víkend patřil na prostějovském zimním stadionu tradičnímu turnaji SIDA Cup. Pohár pro vítěze si tentokrát odvezl...

 
Za poznáním chodidla. Klub uspořádá seminář pro rodiče hráčů

Ve čtvrtek 8. února od 17:00 hodin se v prostorách šatny ročníku 2016 na Zimním stadionu v Prostějově uskuteční seminář s názvem „3D...

 
Týden hokeje SK Prostějov 1913 si nenechalo ujít 45 dětí

Také v roce 2024 se hokejový klub SK Prostějov 1913 zapojil do tradiční akce Týden hokeje, která patří do dlouhodobého projektu s názvem...

 
Přijďte ve středu 17. ledna na ZS v Prostějově na akci Týden hokeje
 
SK Prostějov 1913 přeje hezké Vánoce
 
Trénink přípravky v netradičním čase! Za dětmi dorazí Mikuláš
 
Halloween na ledě! Prostějov chystá zábavu pro nejmenší
 
Vše o hokejovém klubu SK Prostějov 1913 na jednom místě!
 
Puky pomáhají! Podpořte prostějovskou mládež nákupy v Kauflandu
 
Jeden vyniká na ledě, druhý baví kabinu. Přeji si zdravý klub, říká Smejkal
 
 
eSports.cz & SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS